| Info | 132,00 mm |
|---|---|
| Engine diameter | 132,00 |
| Cylinder bore status | Finished / honed |
| Inner diameter | 132,00 |
| Fitting diameter (A) | 142,00 |
| Flange / collar diameter (C) | 159,00 |
| Flange / collar height (H) | 202,00 |
| Total length (L) | 257,00 |
| Fire ring height (X) | 9,95 |
| Surface treatment | Untreated |
Cilindru piston
413,82 Lei
Pretul include TVA
Disponibil pentru pre-comenzi
132,00 mm
| Marca | Model | Motor |
|---|---|---|
| Loading... | ||
Mercedes-benz A229975345
Mercedes-benz A239975545
Mercedes-benz A249973945
Mercedes-benz A4710111010
Mercedes-benz A4710111410
Mercedes-benz A4710112910
Mercedes-benz A4710113210
Mercedes-benz A4710113510
Mercedes-benz A4710113610
Informații suplimentare
| Marcă | Mercedes Benz |
|---|---|
| Producător | SM Germany |
| EAN | 4251821786307 |
| Cod OE | A229975345, A239975545, A249973945, A4710111010, A4710111410, A4710112910, A4710113210, A4710113510, A4710113610 |
| Echivalente | 001LW00143001, 131100000900, 15-610060-00, 89916110 |
| Greutate | 7,464 kg |
| Greutate Netă | 7,181 kg |
| Unitate Masură | buc |


Recenzii
Nu există recenzii până acum.